Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept LV RW12 205/75 R16 110/108R

Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook

Hankook Winter i*cept LV RW12205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563449029
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  114,7 €

Цена по парче

114,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот