Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept LV RW12 205/55 R16 98/96T

Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook

Hankook Winter i*cept LV RW12205/55 R16 98/96T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98/96
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563502755
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  164,5 €

Цена по парче

164,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот