Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept LV RW12 195/80 R15 108/106R

Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook

Hankook Winter i*cept LV RW12195/80 R15 108/106R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
108/106
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563449210
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  143,2 €

Цена по парче

143,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,33 €

Назад кон врвот