Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept LV RW12 195/75 R16 110/108R

Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook

Hankook Winter i*cept LV RW12195/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563448961
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  128,4 €

Цена по парче

128,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,22 €

Назад кон врвот