Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept LV RW12 175/75 R16 101/99R

Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook

Hankook Winter i*cept LV RW12175/75 R16 101/99R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
101/99
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563449203
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  127 €

Цена по парче

127 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот