Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept LV RW12 175/65 R14 90/88T

Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook

Hankook Winter i*cept LV RW12175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563449135
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  104,8 €

Цена по парче

104,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,29 €

Назад кон врвот