Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept LV RW12 165/70 R14 89/87R

Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook

Hankook Winter i*cept LV RW12165/70 R14 89/87R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
89/87
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563449166
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  88,1 €

Цена по парче

88,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот