Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 255/35 R19 96T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616255/35 R19 96T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563399294
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
73 dB

Највисока цена:  243,9 €

Цена по парче

243,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот