Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 245/40 R18 97T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616245/40 R18 97T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563399249
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  190,1 €

Цена по парче

190,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,83 €

Назад кон врвот