Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 235/55 R17 103T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616235/55 R17 103T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563399195
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  185,1 €

Цена по парче

185,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот