Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 225/40 R18 92T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616225/40 R18 92T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563399218
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
E
72 dB

Највисока цена:  195,6 €

Цена по парче

195,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот