Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 215/65 R16 102T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616215/65 R16 102T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563399072
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  260,2 €

Цена по парче

260,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,25 €

Назад кон врвот