Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 215/55 R17 98T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616215/55 R17 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563399133
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  158,4 €

Цена по парче

158,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот