Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 205/50 R17 93T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616205/50 R17 93T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563399119
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  122,9 €

Цена по парче

122,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,34 €

Назад кон врвот