Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 195/70 R14 91T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563398914
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  116,3 €

Цена по парче

116,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот