Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 195/65 R15 95T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563398983
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  85,8 €

Цена по парче

85,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот