Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 185/65 R14 90T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616185/65 R14 90T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563398891
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
E
71 dB

Највисока цена:  108,2 €

Цена по парче

108,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот