Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616 175/70 R14 88T

Hankook

Hankook Winter i*cept iZ2 W616175/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563398877
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
E
71 dB

Највисока цена:  95,6 €

Цена по парче

95,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,51 €

Назад кон врвот