Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 315/40 R21 115V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A315/40 R21 115V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
315
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563515717
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
75 dB

Највисока цена:  100,27 €

Цена по парче

300,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,75 €

Назад кон врвот