Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 315/30 R22 107V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A315/30 R22 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
315
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479507
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  102,03 €

Цена по парче

306,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,78 €

Назад кон врвот