Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 295/30 R22 103W

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A295/30 R22 103W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479484
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  101,03 €

Цена по парче

303,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот