Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 275/45 R21 110V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A275/45 R21 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479873
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

270,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,78 €

Назад кон врвот