Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 275/40 R20 106V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A275/40 R20 106V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479781
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  82,17 €

Цена по парче

246,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот