Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 265/60 R18 114H

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A265/60 R18 114H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563479743
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  59,93 €

Цена по парче

179,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот