Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 265/50 R20 111V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A265/50 R20 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479859
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  82,6 €

Цена по парче

247,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,78 €

Назад кон врвот