Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 265/35 R22 102W

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A265/35 R22 102W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479514
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  107,47 €

Цена по парче

322,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,83 €

Назад кон врвот