Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 255/55 R19 111V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A255/55 R19 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479767
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  69 €

Цена по парче

207 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот