Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 255/55 R18 109V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479729
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  44,53 €

Цена по парче

133,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот