Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 245/45 R21 104W

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A245/45 R21 104W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479491
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  81,2 €

Цена по парче

243,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот