Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 235/55 R19 105V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A235/55 R19 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479644
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  68,27 €

Цена по парче

204,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот