Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 235/50 R18 101V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A235/50 R18 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479651
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  58,87 €

Цена по парче

176,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот