Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 225/65 R17 106H

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A225/65 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563479842
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  53,7 €

Цена по парче

161,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот