Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 225/60 R18 104V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A225/60 R18 104V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479705
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  52,73 €

Цена по парче

158,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот