Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 225/55 R19 99H

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A225/55 R19 99H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563479699
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  57,73 €

Цена по парче

173,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот