Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 215/65 R17 99V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A215/65 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479521
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  50,1 €

Цена по парче

150,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот