Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 (W330B) HRS 245/45 R18 100V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 (W330B) HRS245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563565835
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот