Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 (W330B) HRS 225/50 R18 99V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 (W330B) HRS225/50 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563565873
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  235,6 €

Цена по парче

235,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот