Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 295/30 R20 101W

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330295/30 R20 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479224
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
75 dB

Највисока цена:  315,7 €

Цена по парче

315,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот