Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 295/30 R19 100W

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330295/30 R19 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479323
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  258,8 €

Цена по парче

258,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот