Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 285/35 R19 103V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330285/35 R19 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479354
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  195 €

Цена по парче

195 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,02 €

Назад кон врвот