Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 285/30 R21 100W

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330285/30 R21 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479156
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  333,8 €

Цена по парче

333,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,45 €

Назад кон врвот