Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 275/30 R20 97W

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330275/30 R20 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479200
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  305 €

Цена по парче

305 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,14 €

Назад кон врвот