Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 265/40 R20 104W

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330265/40 R20 104W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479361
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  236,8 €

Цена по парче

236,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот