Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 265/35 R19 98W

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330265/35 R19 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  143,5 €

Цена по парче

143,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот