Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 255/45 R19 104V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330255/45 R19 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479040
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  268,1 €

Цена по парче

268,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот