Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 255/40 R22 103H

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330255/40 R22 103H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563478630
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  218,6 €

Цена по парче

218,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,19 €

Назад кон врвот