Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 255/35 R21 98W

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330255/35 R21 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479378
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  275,7 €

Цена по парче

275,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот