Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 255/35 R18 94V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330255/35 R18 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479330
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  182,1 €

Цена по парче

182,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот