Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 245/45 R20 103V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330245/45 R20 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479088
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  239,5 €

Цена по парче

239,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот