Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 245/40 R20 99W

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330245/40 R20 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563479125
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  271,8 €

Цена по парче

271,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,66 €

Назад кон врвот